Volné pracovní místo  Team leader kvality (AJ)

Lokalita Telč a další
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 40 000–55 000 Kč / měsíc

Popis pracovní nabídky

CO BUDETE DĚLAT?
Nastavovat standardy v rámci kvality zakázkové výroby
Připravovat dokumentaci dle požadavku klientů
Zodpovídat za dodržování kvality ve výrobě
Optimalizovat dokumentaci na základě výkresů
Vyřizovat reklamace
Podílet se vývoji nových dílů
Uvolňovat novou výrobu
Oddělovat chybné díly od standardů, řešit odchylky výrobků
Úzce komunikovat s výrobou a ostatními kolegy a odděleními

Požadujeme

Máte technické vzdělání, komunikativní AJ (min. B1) a znalosti nástrojů kvality? Do slévárny hledáme vedoucího kvality pro zakázkovou výrobu, nové projekty. Manažerské schopnosti stačí, praxe výhodou. Mzda 40-50 tis. Kč, náborový příspěvek 20 tis. Kč, práce na 1 směnu!

Nabízíme

CO VÁM FIRMA NABÍZÍ?
Mzdu 40-50 tis. Kč dle zkušeností
Náborový příspěvek 20 tis. Kč
13.plat
Věrnostní odměny
Práce na 1 směnu
Zvýhodněný mobilní tarif
5 týdnů dovolené
Jazykové kurzy
Příspěvek na stravování
Příspěvek na penzijní a životní pojištění
Příspěvek na dojíždění, sport a kulturu
Firemní akce
Místo výkonu práce: region Telčsko

Vhodné pro

Absolventy.

Jiná sdělení

CHCETE VÍCE INFORMACÍ? POŠLETE NÁM ŽIVOTOPIS A MY SE S VÁMI SPOJÍME.

Máte zájem o nabídku Team leader kvality (AJ)?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Andrea Popková z NOVÝ START, personální agentura s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Team leader kvality (AJ)

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.